Publications Office of the EU
Prantsusmaa-Aubéguimont: Linnaplaneerimis- ja maastikuarhitektuuriteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prantsusmaa-Aubéguimont: Linnaplaneerimis- ja maastikuarhitektuuriteenused

  • Leping sõlmitud
    25/11/2016
  • Täna
    06/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Commune d'Aubéguimont
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: FR France
Hankija asukoht
NUTS code: FR France
Ärivaldkond (peamine CPV)
71400000 Linnaplaneerimis- ja maastikuarhitektuuriteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
4,500.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

Aménagement de la rue Centrale (RD60) — accord-cadre de maîtrise d'œuvre.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Not applicable
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
4,500.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Atelier Lignes
Postiaadress:
Linn: Rouen
Sihtnumber:
Riik: FRA

Ametlik nimi: V3D Concept
Postiaadress:
Linn: Dieppe
Sihtnumber:
Riik: FRA
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.