Publications Office of the EU
Hispaania-Canals: Linnaarendusega seotud ehitustööd - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Hispaania-Canals: Linnaarendusega seotud ehitustööd

  • Leping sõlmitud
    26/03/2013
  • Täna
    04/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Works
Uuendatud
No
Hankija
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: ES523 Valencia / València
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
45211360 Linnaarendusega seotud ehitustööd
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
600,000.00
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
599,919.49 EUR
Pakkumuse viitenumber
PAI 01/2006/U-3
Kirjeldus

Agente urbanizador para el desarrollo del programa de actuación integrada de la unidad de ejecución U.3.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Not applicable
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
600,000.00
Lepingu lõplik väärtus
599,919.49 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Argent XXI, S.A.
Postiaadress: c/ Universidad, 4
Linn: Valencia
Sihtnumber: 46003
Riik: ESP
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.