Publications Office of the EU
Kreeka-Ateena: Tehnilise kontrolli teenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Kreeka-Ateena: Tehnilise kontrolli teenused

  • Avaldatud
    08/04/2022
  • Tähtpäev
    12/05/2022
  • Pakkumuste avamine
    18/05/2022
  • Leping sõlmitud
    01/08/2022
  • Täna
    06/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
Yes
Hankija
ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΑΕΡΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ Μ.Α.Ε.
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: GR ΕΛΛΑΔΑ
Ärivaldkond (peamine CPV)
71356100 Tehnilise kontrolli teenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
620,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
620,000.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
S0001147
Kirjeldus

Παροχή υπηρεσιών Προληπτικού Ελέγχου Παροχετευτικών Αγωγών Φυσικού Αερίου

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
www.eprocurement.gov.gr
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
18/05/2022 13:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
620,000.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
620,000.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: ΣΑΜΑΡΑΣ & ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ Α.Ε. – ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ
Postiaadress: 26ης Οκτωβρίου 43, Τ.Κ. 54627
Linn: Θεσσαλονίκη
Sihtnumber: 54627
Riik: GRC
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.