Publications Office of the EU
Suministro de tiras reactivas para medición de glucosa en sangre a personas con diabetes mellitus en el Servicio Extremeño de Salud - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Suministro de tiras reactivas para medición de glucosa en sangre a personas con diabetes mellitus en el Servicio Extremeño de Salud

  • Avaldatud
    05/05/2023
  • Tähtpäev
    02/06/2023
  • Pakkumuste avamine
    07/06/2023
  • Leping sõlmitud
    11/10/2023
  • Täna
    05/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
Yes
Hankija
Dirección General de Planificación Económica
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: ES431 Badajoz
Hankija asukoht
NUTS code: ES300 Madrid
Ärivaldkond (peamine CPV)
33124130 Diagnostikatarvikud
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
8,478,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
2,528,400.00 EUR
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
3
Pakkumuse viitenumber
CS/99/C000001517/23/PA
Kirjeldus

Suministro de tiras reactivas para medición de glucosa en sangre a personas con diabetes mellitus en el Servicio Extremeño de Salud

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Dirección General de Planificación Económica
Riiklik registrikood: Q0600413I
Postiaadress: Avda. de las Américas, 2
Linn: Mérida
NUTSi kood: ES431
Sihtnumber: 06800
Riik: ESP
Kontaktisik: Dirección General de Planificación Económica
Peamine aadress: https://contrataciondelestado.es
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
07/06/2023 10:00
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.