Publications Office of the EU
UK-Motherwell: Ehitusinspektsiooniteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

UK-Motherwell: Ehitusinspektsiooniteenused

  • Avaldatud
    12/07/2012
  • Tähtpäev
    14/08/2012
  • Leping sõlmitud
    07/01/2013
  • Täna
    04/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
North Lanarkshire Council
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
71315400 Ehitusinspektsiooniteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
230,000.00 GBP
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
CS/PM 10 075
Kirjeldus

Annual inspection and provision of reports on condition of all types of Roof Anchorage and, if instructed, ad hoc repairs/replacements thereto, to be carried out in council buildings throughout the council area including schools, offices, high and low rise housing and other premises.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: North Lanarkshire Council
Postiaadress: Design and Property Services, Philip Murray Road
Linn: Bellshill
Sihtnumber: ML4 3PA
Riik: GBR
Kontaktisik: Corporate Services
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Teade on seotud riigihankelepinguga
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
230,000.00 GBP
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Northern Steeplejacks (Edinburgh) Ltd
Postiaadress: 7 Newbattle Road , Newtongrange
Linn: Midlothian
Sihtnumber: EH22 4RA
Riik: GBR
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.