Publications Office of the EU
Hispaania-Madrid: Tsiviilehitustööde tugiteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

Hispaania-Madrid: Tsiviilehitustööde tugiteenused

  • Välja kuulutatud
    05/03/2019
  • Eeldatavasti avaldatakse
    01/07/2019
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Mitteaktiivne
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Adif — Alta Velocidad
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: ES300 Madrid
Ärivaldkond (peamine CPV)
71311100 Tsiviilehitustööde tugiteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
450,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Menetlus on lõpetatud
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

Asistencia para el control de las obras del proyecto de construcción de plataforma de la línea de alta velocidad Madrid-Extremadura; Talayuela-Cáceres; tramo: Malpartida de Plasencia-Plasencia (ramal Madrid-Plasencia).

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Adif — Alta Velocidad
Linn: Madrid
NUTSi kood: ES300
Riik: ESP
Peamine aadress: www.adifaltavelocidad.es
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Not specified
Hinnanguline väärtus
450,000.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
Menetlus on lõpetatud
Lepingu sõlmimine
Menetlus on lõpetatud
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.