Publications Office of the EU
Itaalia-Milano: Biomeditsiiniseadmed - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

Itaalia-Milano: Biomeditsiiniseadmed

  • Avaldatud
    07/03/2019
  • Tähtpäev
    15/04/2019
  • Pakkumuste avamine
    16/04/2019
  • Täna
    31/08/2026
Olek
Esitamine lõppenud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
ASST Grande Ospedale Metropolitano Niguarda
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: ITC4C Milano
Hankija asukoht
NUTS code: ITC4C Milano
Ärivaldkond (peamine CPV)
38434540 Biomeditsiiniseadmed
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
210,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
785/18
Kirjeldus

Procedura aperta per fornitura chiavi in mano, di n. 1 tavolo telecomandato digitale con detettore dinamico digitale diretto per fluoroscopia, fluorografia digitale e grafia diretta, per l’ASST Grande Ospedale Metropolitano Niguarda.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: ASST Grande Ospedale Metropolitano Niguarda
Riiklik registrikood: 09315660960
Postiaadress: Piazza Ospedale Maggiore 3
Linn: Milano
NUTSi kood: ITC4C
Sihtnumber: 20162
Riik: ITA
Peamine aadress: www.ospedaleniguarda.it
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
16/04/2019 09:30
Lepingu täitmise asukoht
CPV kood
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
210,000.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ei ole kättesaadav
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.