Publications Office of the EU
Rumeenia-Craiova: Lämmastikväetised - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumeenia-Craiova: Lämmastikväetised

  • Avaldatud
    23/12/2020
  • Tähtpäev
    29/01/2021
  • Pakkumuste avamine
    29/01/2021
  • Leping sõlmitud
    08/03/2021
  • Täna
    31/08/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Universitatea Craiova
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: RO414 Olt
Hankija asukoht
NUTS code: RO411 Dolj
Ärivaldkond (peamine CPV)
24410000 Lämmastikväetised
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
900,000.00 RON
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
960,358.00 RON
Pakkumuse viitenumber
4553380_2020_PAAPD1112153
Kirjeldus

Achizitia de îngrăşăminte chimice necesare SCDA Caracal, SD Banu Maracine şi SCDP Vâlcea din cadrul Universităţii din Craiova.
Achizitia, transportul si descarcarea la locul indicat de achizitor de ingrasaminte chimice conform caietului de sarcini.
Transportul si descarcarea se vor face la cele trei statiuni de cercetrare dezvoltare cu profil agricol din cadrul Universitatii din Craiova, respectiv SCDA Caracal, SCDP Valcea, SDE Banu Maracine.
Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data-limita de depunere a ofertelor/candidaturilor este de 13 zile. În masura în care solicitarile de clarificari sau informatii suplimentare au fost adresate în termenul prevazut în anuntul de participare, raspunsul autoritatii contractante la aceste solicitari trebuie sa fie transmis in a 10-a zi înainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Universitatea Craiova
Riiklik registrikood: 4553380
Postiaadress: Str. Alexandru Ioan Cuza nr. 13, județ Dolj
Linn: Craiova
NUTSi kood: RO411
Sihtnumber: 200585
Riik: ROU
Kontaktisik: Maria Eugenia Mocanu
Peamine aadress: www.ucv.ro
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
29/01/2021 15:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
900,000.00 RON
Lepingu lõplik väärtus
960,358.00 RON
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Biz Solutions
Postiaadress: Strada -, Nr. -
Linn: Amărăștii de Jos
Sihtnumber: 207020
Riik: ROU
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.