Publications Office of the EU
Saksamaa-Passau: Insenertehnilised tööd ja ehitustööd - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Saksamaa-Passau: Insenertehnilised tööd ja ehitustööd

  • Avaldatud
    17/09/2021
  • Tähtpäev
    19/10/2021
  • Pakkumuste avamine
    19/10/2021
  • Leping sõlmitud
    14/01/2022
  • Täna
    03/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Works
Uuendatud
No
Hankija
Staatliches Bauamt Passau
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: DE222 Passau, Kreisfreie Stadt
Hankija asukoht
NUTS code: DE222 Passau, Kreisfreie Stadt
Ärivaldkond (peamine CPV)
45220000 Insenertehnilised tööd ja ehitustööd
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
9,180,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
3,134,125.20 EUR
Pakkumuse viitenumber
21E0436
Kirjeldus

Neubau Justizvollzugsanstalt Passau-Königschalding
V-I1 Vorbereiten Grundstueck_Baustelle

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://my.vergabe.bayern.de
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
19/10/2021 09:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
9,180,000.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
3,134,125.20 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Max Streicher GmbH & Co. KG aA
Postiaadress: Schwaigerbreite 17
Linn: Deggendorf
Sihtnumber: 94469
Riik: DEU
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.