Publications Office of the EU
Wykonanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla zadania: „Rozbiórka istniejącego ZZU Pększyn/Skokowa i budowa nowego ZZU na gazociągu Aleksandrowice - Szewce/Raków” - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Wykonanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla zadania: „Rozbiórka istniejącego ZZU Pększyn/Skokowa i budowa nowego ZZU na gazociągu Aleksandrowice - Szewce/Raków”

  • Avaldatud
    13/04/2026
  • Tähtpäev
    18/05/2026
  • Pakkumuste avamine
    18/05/2026
  • Leping sõlmitud
    04/09/2026
  • Täna
    05/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A.
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Ärivaldkond (peamine CPV)
71242000 Projekti ja kavandi ettevalmistus, maksumuse hindamine
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
78,925.00 PLN
Pakkumuse viitenumber
ZP/2026/03/0011/WRO
Kirjeldus

1. Przedmiotem Zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla zadania: „Rozbiórka istniejącego ZZU Pększyn/Skokowa i budowa nowego ZZU na gazociągu Aleksandrowice - Szewce/Raków”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia zawiera Załączniki nr 1 do SWZ - wzór umowy.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://portal.gaz-system.pl/
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://portal.gaz-system.pl/
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
18/05/2026 11:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Kriteerium:
Liik: price
Kirjeldus: C - „Cena całkowita brutto oferty” - waga 100%
Osakaal (protsentides, täpne) : 100
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
78,925.00 PLN
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Górnośląska Pracownia Projektowa Sp. z o.o.
Postiaadress:
Linn: Wojkowice
Sihtnumber: 42-580
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.