-
Avaldatud09/12/2019
-
Tähtpäev06/01/2020
-
Pakkumuste avamine06/01/2020
-
Leping sõlmitud27/02/2020
-
Täna31/08/2026
Utiliidid
- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode
Prantsusmaa-Cergy-Pontoise: Tehnikateadused
Reconnaissances géotechniques et analyses de sol pour les opérations routières départementales. La consultation est effectuée sous forme d'un appel d'offres ouvert, soumis aux dispositions des articles R. 2124-1 et -2, R. 2131-16 et -17, R. 2161-1 à -5, et R. 2162-1 à -6 et R. 2162-13 à -14 du Code de la commande publique. Il n'est pas prévu de décomposition des prestations en tranches. Le présent marché n'est pas alloti car son objet ne permet pas l'identification de prestations distinctes. L'accord-cadre est conclu sans montants minimal annuel et avec un montant maximal annuel de 500 000 EUR HT. Aucune négociation n'aura lieu dans le cadre de la présente procédure.
https://marches.maximilien.fr
Raamleping, mis on sõlmitud järgmisega: single ettevõtjad
Postiaadress: 28/30 avenue Jacques Anquetil, BP 90226
Linn: Goussainville Cedex
Sihtnumber: 95192
Riik: FRA
Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.