Publications Office of the EU
Digitaalne euro - rakendus ja SDK - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

Digitaalne euro - rakendus ja SDK

  • Avaldatud
    04/01/2024
  • Tähtpäev
    20/02/2024
  • Leping sõlmitud
    02/10/2025
  • Täna
    05/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
European Central Bank
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: anyw-eea
Hankija asukoht
NUTS code: DE712 Frankfurt am Main, Kreisfreie Stadt
Ärivaldkond (peamine CPV)
66110000 Pangandusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
76,800,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
153,600,000.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
PRO-009488
Kirjeldus

Digieuro rakendus ja sellega seotud tarkvaraarenduskomplekt makseteenuse pakkujatele, mis koosneb i) digieuro rakendusest ja ii) digieuro rakendusest, et toetada makseteenuse pakkujaid digieuroteenuste osutamisel oma mobiilirakenduste ja veebiliideste kaudu.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://www.ecb.europa.eu/ecb/jobsproc/sourcing/html/index.en.html
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://www.ecb.europa.eu/ecb/jobsproc/sourcing/html/index.en.html
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Kriteerium:
Liik: quality
Kirjeldus: Quality
Osakaal (protsentides, täpne) : 60
Kriteerium:
Liik: price
Kirjeldus: Price
Osakaal (protsentides, täpne) : 40
Hinnanguline väärtus
76,800,000.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
153,600,000.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Almaviva The Italian Innovation Company SpA
Postiaadress:
Linn: Rome
Sihtnumber: 00137
Riik:
Ametlik nimi: Sapient GmbH
Postiaadress:
Linn: Munich
Sihtnumber: 80335
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.