Publications Office of the EU
Poola-Poznań: Tehnilise projekteerimise teenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

Poola-Poznań: Tehnilise projekteerimise teenused

  • Avaldatud
    02/08/2013
  • Tähtpäev
    10/09/2013
  • Pakkumuste avamine
    10/09/2013
  • Leping sõlmitud
    11/10/2013
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Zarząd Dróg Miejskich
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
71320000 Tehnilise projekteerimise teenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,500,000.00 PLN
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
205,737.00 PLN
Pakkumuse viitenumber
DZ/IB/341/78/13
Kirjeldus

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac projektowych polegających na opracowaniu dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych, kosztorysu inwestorskiego dla rozbudowy północnej nitki mostu Lecha w ciągu ulicy Lechickiej - Bałtyckiej w Poznaniu.
Przedmiot zamówienia opisany wg Wspólnego Słownika Zamówień CPV:
- 71320000-7 Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania,
- 71330000-0 Różne usługi inżynieryjne.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Teade on seotud riigihankelepinguga
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
10/09/2013 10:00
Lepingu täitmise asukoht
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
1,500,000.00 PLN
Lepingu lõplik väärtus
205,737.00 PLN
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Dromost Sp. z o.o.
Postiaadress: ul. Trójpole 3b
Linn: Poznań
Sihtnumber: 61-693
Riik: POL
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.