Publications Office of the EU
Poola-Olsztyn: Välivoodid - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poola-Olsztyn: Välivoodid

  • Avaldatud
    22/12/2020
  • Tähtpäev
    08/02/2021
  • Pakkumuste avamine
    08/02/2021
  • Leping sõlmitud
    19/03/2021
  • Täna
    31/08/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Olsztynie
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: PL622 Olsztyński
Ärivaldkond (peamine CPV)
39522520 Välivoodid
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
317,910.00 PLN
Pakkumuse viitenumber
1/D
Kirjeldus

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu polowego:
— łóżko polowe składane metalowe (z materacem), w ilości 480 szt.,
— stół polowy kwadratowy, składany z metalową podstawą, w ilości 380 szt.,
— taboret polowy składany z metalową podstawą, w ilości 1 630 szt.
Szczegółowo przedmiot zamówienia opisano w załączniku nr 2 do SIWZ.
2. Miejsce realizacji przedmiotu zamówienia:
— 22 WOG Olsztyn, SSI w Olsztynie, ul. Saperska 1,
— 24 WOG Giżycko, SOI Giżycku – ul. Moniuszki 7,
— 24 WOG Giżycko, SOI Gołdap – ul. Partyzantów 27,
— 24 WOG Giżycko, SOI Węgorzewo – ul. gen. J. Bema 16,
— 24 WOG Giżycko, SOI Bemowo Piskie – ul. Kętrzyńskiego 1,
— 25 WOG Białystok – SOI w Białymstoku – ul. Kawaleryjska 70.
3. Wykonawca udzieli gwarancji na dostarczone wyroby na okres: minimum 24 – maksimum 36 miesięcy.
4. Okres rękojmi: 24 miesiące – wg art. 568 § 1 K.C.
5. Wymagany termin wykonania zamówienia z uzyskaniem efektu rzeczowego:
— minimum 45 dni od dnia podpisania umowy,
— maksimum 60 dni od dnia podpisania umowy.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Olsztynie
Postiaadress: ul. Saperska 1
Linn: Olsztyn
NUTSi kood: PL622
Sihtnumber: 10-073
Riik: POL
Peamine aadress: www.rziolsztyn.wp.mil.pl
Elektrooniliselt aadressil:
https://platformazakupowa.pl/
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
08/02/2021 12:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
317,910.00 PLN
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Zakład Wielobranżowy Rafał Polek
Postiaadress: ul. Na Wzgórzu 42c
Linn: Bydgoszcz
Sihtnumber: 85-327
Riik: POL
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.