Publications Office of the EU
LV-Riia: Täiskasvanukoolitus ja muud koolitusteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

LV-Riia: Täiskasvanukoolitus ja muud koolitusteenused

  • Leping sõlmitud
    27/07/2012
  • Täna
    04/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: LV00 Latvija
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
80400000 Täiskasvanukoolitus ja muud koolitusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
6,000,000.00
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
NVA 2012/25_ESF
Kirjeldus

Profesionālās pilnveides programmu īstenošana bezdarbniekiem Nodarbinātības valsts aģentūras īstenotā aktīvā nodarbinātības pasākuma "Profesionālās tālākizglītības un profesionālās pilnveides izglītības programmu īstenošana bezdarbniekiem" ietvaros.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Not applicable
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
CPV kood

80400000 - Täiskasvanukoolitus ja muud koolitusteenused

80530000 - Kutsekoolituse teenused

80500000 - Koolitusteenused

Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
6,000,000.00
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: SIA "Komplekss Citadele" Profesionālo studiju skola "Citadele"
Postiaadress: Kungu iela 2
Linn: Liepāja
Sihtnumber: 3410
Riik: LVA

Ametlik nimi: SIA Komercinformācijas firma "Biznesa komplekss"
Postiaadress: Gogoļa iela 13-2
Linn: Jelgava
Sihtnumber: 3001
Riik: LVA

Ametlik nimi: SIA "Efekts" Frizieru skola "Studija I"
Postiaadress: Ebreju iela 10
Linn: Rīga
Sihtnumber: 1019
Riik: LVA

Ametlik nimi: IK "Elisanda D" mācību centrs "ELISANDA"
Postiaadress: Ģertrūdes iela 54-7
Linn: Rīga
Sihtnumber: 1011
Riik: LVA

Ametlik nimi: SIA "Ražošanas komercfirma "EDIRTS"" Profesionālās skaistumkopšanas un izglītības centrs "KLĒRS STUDIJA"
Postiaadress: Ūnijas iela 70-6
Linn: Rīga
Sihtnumber: 1084
Riik: LVA

Ametlik nimi: SIA "Skola - studija "Create in Riga""
Postiaadress: Smārdes iela 25
Linn: Tukums
Sihtnumber: 3001
Riik: LVA

Ametlik nimi: SIA "Dija" Mācību centrs
Postiaadress: A.Čaka iela 40-8
Linn: Rīga
Sihtnumber: 1011
Riik: LVA

Ametlik nimi: SIA "Biznesa augstskola Turība" Profesionālās izaugsmes centrs
Postiaadress: Graudu iela 68
Linn: Rīga
Sihtnumber: 1058
Riik: LVA

Ametlik nimi: SIA "Latgales mācību centrs"
Postiaadress: Saules iela 38
Linn: Daugavpils
Sihtnumber: 5401
Riik: LVA

Ametlik nimi: SIA "Baltic Cosmetic Holding" mācību centrs Kolonna
Postiaadress: K.Valdemāra iela 20-6
Linn: Rīga
Sihtnumber: 1010
Riik: LVA

Ametlik nimi: SIA "Finanšu un projektu aģentūra" Finanšu projektu aģentūras mācību centrs
Postiaadress: K.Valdemāra iela 37-16
Linn: Daugavpils
Sihtnumber: 5401
Riik: LVA

Ametlik nimi: SIA "Latvijas neatkarīgā inspekcija" mācību centrs
Postiaadress: Gogoļa iela 23
Linn: Rīga
Sihtnumber: 1050
Riik: LVA

Ametlik nimi: VSIA "Rīgas pārtikas ražotāju vidusskola"
Postiaadress: Nīcgales iela 26
Linn: Rīga
Sihtnumber: 1035
Riik: LVA

Ametlik nimi: SIA "Mācību un konsultāciju centrs ABC"
Postiaadress: Saules iela 13
Linn: Madona
Sihtnumber: 4801
Riik: LVA

Ametlik nimi: Sociālās integrācijas valsts aģentūra Jūrmalas profesionālā vidusskola
Postiaadress: Dubultu prospekts 71
Linn: Jūrmala
Sihtnumber: 2015
Riik: LVA

Ametlik nimi: SIA "Bedrītes mācību centrs"
Postiaadress: Cēsu iela 20
Linn: Valmiera
Sihtnumber: 4201
Riik: LVA

Ametlik nimi: Vidzemes augstskola
Postiaadress: Cēsu iela 4
Linn: Valmiera
Sihtnumber: 4201
Riik: LVA

Ametlik nimi: SIA "BUTS" mācību centrs BUTS
Postiaadress: Lāčplēša iela 125
Linn: Rīga
Sihtnumber: 1003
Riik: LVA

Ametlik nimi: SIA "Grāmatvedības un finanšu koledža"
Postiaadress: Gogoļa iela 13-2
Linn: Rīga
Sihtnumber: 1050
Riik: LVA

Ametlik nimi: SIA "LatInSoft" mācību centrs
Postiaadress: Ģimnāzijas iela 7/9
Linn: Daugavpils
Sihtnumber: 5401
Riik: LVA

Ametlik nimi: SIA "DRMC" Darba resursu mācību centrs
Postiaadress: Kandavas iela 8-39
Linn: Rīga
Sihtnumber: 1083
Riik: LVA

Ametlik nimi: Rīgas stila un modes profesionālā vidusskola
Postiaadress: Ūdeļu iela 22
Linn: Rīga
Sihtnumber: 1024
Riik: LVA

Ametlik nimi: SIA "Profesionālās izglītības, tālākizglītības un eksaminācijas centrs"
Postiaadress: Kanālu iela 5 k-2
Linn: Jūrmala
Sihtnumber: 2008
Riik: LVA

Ametlik nimi: SIA Mācību centrs "Austrumvidzeme"
Postiaadress: Ozolu liela 1
Linn: Gulbene
Sihtnumber: 4401
Riik: LVA

Ametlik nimi: SIA "MASTERCLASS"
Postiaadress: Lubānas iela 116-4
Linn: Rīga
Sihtnumber: 1021
Riik: LVA

Ametlik nimi: SIA "MBR"
Postiaadress: Merķeļa iela 8
Linn: Rīga
Sihtnumber: 1050
Riik: LVA

Ametlik nimi: Profesionālās izglītības kompetences centrs "Liepājas Valsts tehnikums"
Postiaadress: Ventspils iela 51
Linn: Liepāja
Sihtnumber: 3405
Riik: LVA

Ametlik nimi: SIA "Tiara - S"
Postiaadress: Filozofu iela 20
Linn: Jelgava
Sihtnumber: 3001
Riik: LVA
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.