Publications Office of the EU
Hanketeade – ATP Frederikshavni ja Haderslevi talvise teenindamise raamleping - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

Hanketeade – ATP Frederikshavni ja Haderslevi talvise teenindamise raamleping

  • Avaldatud
    05/06/2025
  • Tähtpäev
    09/07/2025
  • Pakkumuste avamine
    09/07/2025
  • Leping sõlmitud
    10/09/2025
  • Täna
    06/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
ATP
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: DK013 Nordsjælland
Ärivaldkond (peamine CPV)
90620000 Lumekoristusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
650,000.00 DKK
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
265442534
Kirjeldus

Raamlepingu hange talvise teenuse osutamiseks ATP-le. Raamleping hõlmab järgmisi ATP asukohti: Frederikshavn ja Haderslev.Raamlepingu sõlminud isik peab osutama ATP-le talveteenust järgmise nelja aasta jooksul ja seega tagama, et ATP asukohad on kiiresti soolatud ja lumest puhastatud, kui ilm seda nõuab.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://permalink.mercell.com/254729462.aspx
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://permalink.mercell.com/254729462.aspx
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
09/07/2025 12:00
Lepingu sõlmimise meetod
Pris
Hinnanguline väärtus
650,000.00 DKK
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Tolstrup A/S
Postiaadress:
Linn: Fredericia
Sihtnumber: 7000
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.