Publications Office of the EU
Hispaania-Gijón: Spordiväljakute hooldusteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Hispaania-Gijón: Spordiväljakute hooldusteenused

  • Avaldatud
    20/12/2017
  • Tähtpäev
    29/01/2018
  • Pakkumuste avamine
    15/02/2018
  • Täna
    03/09/2026
Olek
Esitamine lõppenud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Junta Rectora del Patronato Deportivo Municipal del Ayuntamiento de Gijón
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: ES120 Asturias
Hankija asukoht
NUTS code: ES120 Asturias
Ärivaldkond (peamine CPV)
77320000 Spordiväljakute hooldusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
4,146,187.50 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
013324/2017
Kirjeldus

Servicio de mantenimiento de los campos municipales de golf La Llorea y El Tragamón con fomento de la igualdad entre hombres y mujeres y mejora de la calidad de empleo.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Junta Rectora del Patronato Deportivo Municipal del Ayuntamiento de Gijón
Riiklik registrikood: P8302404B
Postiaadress: Centro municipal del Coto, Plaza de la República, s/n
Linn: Gijón
NUTSi kood: ES120
Sihtnumber: 33204
Riik: ESP
Kontaktisik: Junta Rectora del Patronato Deportivo Municipal del Ayuntamiento de Gijón
Peamine aadress: http://contratacion.gijon.es
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
15/02/2018 13:30
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
4,146,187.50 EUR
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ei ole kättesaadav
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.