Publications Office of the EU
Całoroczne utrzymanie dróg krajowych zarządzanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Kielcach z podziałem na 3 części - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

Całoroczne utrzymanie dróg krajowych zarządzanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Kielcach z podziałem na 3 części

  • Avaldatud
    25/01/2024
  • Tähtpäev
    09/02/2024
  • Pakkumuste avamine
    09/02/2024
  • Leping sõlmitud
    27/06/2024
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: PL721 Kielecki
Ärivaldkond (peamine CPV)
90620000 Lumekoristusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
399,589,424.00 PLN
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
3
Pakkumuse viitenumber
O.Ki.2421.34.2023
Kirjeldus

Część 1: „Całoroczne utrzymanie dróg krajowych zarządzanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Kielcach. Rejon Busko - Zdrój”. Drogi administrowane przez Rejon Busko - Zdrój objęte przedmiotem zamówienia to: - Droga krajowa nr 73 - Droga krajowa nr 9 - Droga krajowa nr 79, Część 2: „Całoroczne utrzymanie dróg krajowych zarządzanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Kielcach. Rejon Kielce”. Drogi administrowane przez Rejon Kielce objęte przedmiotem zamówienia to: - Droga krajowa nr S7e, - Droga krajowa nr S7k, - Droga krajowa nr S74h, - Droga krajowa nr 73c, - Droga krajowa nr 74i, - Droga krajowa nr 74h, - Droga krajowa nr 42, - Droga krajowa nr 74, Część 3: „Całoroczne utrzymanie dróg krajowych zarządzanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Kielcach. Rejon Opatów”. Drogi administrowane przez Rejon Opatów objęte przedmiotem zamówienia to: - Droga krajowa nr 9, - Droga krajowa nr 74, - Droga krajowa nr 74b, - Droga krajowa nr 77, - Droga krajowa nr 79, Zamówienie obejmuje wykonywanie usług i robót budowlanych z zakresu: - bieżącego utrzymania dróg (BUD), - zimowego utrzymania dróg (ZUD), - bieżącego utrzymanie czystości na obiektach inżynierskich (BUM), Przedmiot zamówienia dotyczy wykonywania usług i robót budowlanych z zakresu bieżącego i zimowego utrzymania dróg, w tym między innymi: - utrzymania nawierzchni dróg, - utrzymania poboczy i pasów rozdziału, - utrzymania korpusu drogi, - utrzymania odwodnienia, - utrzymania chodników i ścieżek rowerowych, - utrzymania oznakowania, - utrzymania urządzeń bezpieczeństwa ruchu, - utrzymania estetyki znaków, elementów bezpieczeństwa ruchu oraz pasa drogowego, - utrzymania urządzeń wspomagających, - zimowego utrzymania dróg, - pełnienie funkcji Operatora Kontraktu, - utrzymania czystości na obiektach inżynierskich, - usługi pomocnicze. Wartość zamówienia powyżej 10 mln euro. a) Zamawiający zastrzega obowiązek osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań objętych przedmiotem zamówienia. Wykonawca jest zobowiązany osobiście wykonać zastrzeżone przez Zamawiającego, zgodnie z art. 121 ustawy Pzp, kluczowe zadania określone w Grupie Robót nr 11 – Zarządzanie Kontraktem, tj. czynności wykonywane przez następujących członków Zespołu ds. Utrzymania Dróg: - Kierownik ds. Utrzymania Dróg; - Z-ca Kierownika ds. Utrzymania Dróg. b) Wykonawca może powierzyć podwykonawcy wykonanie pozostałych (niezastrzeżonych w pkt a) jako kluczowych) zadań. c) W odniesieniu do kluczowych zadań zastrzeżonych do osobistego wykonania przez Wykonawcę, Wykonawca nie może powoływać się na zdolności innego podmiotu, na zasadach określonych w art. 118 ust. 1 ustawy Pzp, w celu wykazania spełniania warunków udziału w postępowaniu.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://gddkia.eb2b.com.pl/
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://gddkia.eb2b.com.pl/
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
09/02/2024 09:30
Lepingu täitmise asukoht
CPV kood

90620000 - Lumekoristusteenused

45233220 - Teede pindamistööd

77300000 - Aiandusteenused

63700000 - Maismaa-, vee- ja õhutranspordi tugiteenused

77210000 - Metsaraieteenused

90630000 - Jääkoristusteenused

77211000 - Metsaraiega seotud teenused

90610000 - Tänavapuhastus- ja tänavapühkimisteenused

63712000 - Maanteetranspordi tugiteenused

63710000 - Maismaatranspordi tugiteenused

50000000 - Remondi- ja hooldusteenused

77310000 - Haljasalade istutus- ja hooldusteenused

77000000 - Põllumajandus-, metsandus-, aiandus-, vesiviljelus- ja mesindusteenused

77200000 - Metsandusteenused

63000000 - Tugi- ja abiveoteenused; reisibürooteenused

Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.