Publications Office of the EU
Bulgaaria-Sofia: Kontorimasinad ja arvutid, nende seadmed ja tarvikud, v.a mööbel ja tarkvarapaketid - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgaaria-Sofia: Kontorimasinad ja arvutid, nende seadmed ja tarvikud, v.a mööbel ja tarkvarapaketid

  • Avaldatud
    26/11/2019
  • Tähtpäev
    03/01/2020
  • Pakkumuste avamine
    07/01/2020
  • Leping sõlmitud
    05/06/2020
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Изпълнителна агенция „Морска администрация“
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: BG411 София (столица)
Ärivaldkond (peamine CPV)
30000000 Kontorimasinad ja arvutid, nende seadmed ja tarvikud, v.a mööbel ja tarkvarapaketid
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
190,000.00 BGN
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
189,715.00 BGN
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

Предмет на обществената поръчка е избор на изпълнител, който да извърши доставка, инсталация и монтаж на специализирано сървърно оборудване и софтуер за виртуализация и миграция на данни, както и да извърши инсталация, настройка, миграция и интеграция на системата за виртуализация и гаранционна поддръжка в рамките на гаранционния срок за нуждите на Изпълнителна агенция „Морска администрация“. Предлаганото специализирано сървърно оборудване и софтуерът за виртуализация и миграция на данни трябва да са с параметри, идентични или по-добри от минималните изисквания на възложителя, посочени в техническата спецификация.
Доставеното оборудване трябва да бъде фабрично ново, неупотребявано, с пълна оригинална окомплектовка от производителя, да съответства на изискванията на възложителя и техническата спецификация и за него да е осигурено гаранционно сервизно обслужване, да съдържа всичката необходима документация от производителя на оборудването.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Изпълнителна агенция „Морска администрация“
Riiklik registrikood: 121797867
Postiaadress: ул. „Дякон Игнатий“ № 9
Linn: София
NUTSi kood: BG411
Sihtnumber: 1000
Riik: BGR
Kontaktisik: Мартина Маринова — главен юрисконсулт в дирекция АПФСО
Peamine aadress: https://www.marad.bg/bg
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
07/01/2020 11:00
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
190,000.00 BGN
Lepingu lõplik väärtus
189,715.00 BGN
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: „Перси“ ООД
Postiaadress: бул. „Цар Борис III“ № 136Б
Linn: София
Sihtnumber: 1618
Riik: BGR
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.