Publications Office of the EU
Poola-Lublin: Operatsioonilambid - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poola-Lublin: Operatsioonilambid

  • Avaldatud
    31/10/2019
  • Tähtpäev
    14/11/2019
  • Pakkumuste avamine
    14/11/2019
  • Leping sõlmitud
    02/12/2019
  • Täna
    31/08/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: PL Polska
Hankija asukoht
NUTS code: PL814 Lubelski
Ärivaldkond (peamine CPV)
33167000 Operatsioonilambid
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
24,074.07 PLN
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
23,716.80 PLN
Pakkumuse viitenumber
COZL/DZP/AW/3411/PN-106/19
Kirjeldus

„Dostawa aparatury medycznej (lampy diagnostyczno-zabiegowe) w ramach projektu pn. „Prospektywna pełnoprofilowa onkologia dla Lubelszczyzny – doposażenie Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli w Lublinie poprzez zwiększenie jakości i dostępności do specjalistycznych świadczeń onkologicznych” w ramach Regionalnego programu operacyjnego województwa lubelskiego na lata 2014–2020, Osi priorytetowej 13 Infrastruktura społeczna, działania 13.1 Infrastruktura ochrony zdrowia” (znak postępowania: COZL/DZP/AW/3411/PN-106/19).
Lampy diagnostyczno-zabiegowe 4 szt.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli
Riiklik registrikood: PL
Postiaadress: ul. Dr K. Jaczewskiego 7
Linn: Lublin
NUTSi kood: PL814
Sihtnumber: 20-090
Riik: POL
Kontaktisik: Agnieszka Wasiewicz
Peamine aadress: www.cozl.eu
Elektrooniliselt aadressil:
https://platformazakupowa.pl/pn/cozl
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
14/11/2019 10:15
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
24,074.07 PLN
Lepingu lõplik väärtus
23,716.80 PLN
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Full-Med Spółka z ograniczona odpowiedzialnością
Postiaadress: l. Bursaki 6
Linn: Lublin
Sihtnumber: 20-150
Riik: POL
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.