Publications Office of the EU
Transporta pakalpojumu nodrošināšana Liepājas valstspilsētas pašvaldības iestādes “Liepājas Kultūras pārvalde” un tās padotībā esošo iestāžu vajadzībām - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Transporta pakalpojumu nodrošināšana Liepājas valstspilsētas pašvaldības iestādes “Liepājas Kultūras pārvalde” un tās padotībā esošo iestāžu vajadzībām

  • Välja kuulutatud
    31/01/2025
  • Eeldatavasti avaldatakse
    03/02/2025
  • Avaldatud
    04/02/2025
  • Tähtpäev
    12/03/2025
  • Pakkumuste avamine
    12/03/2025
  • Täna
    31/08/2026
Olek
Esitamine lõppenud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Liepājas valstspilsētas pašvaldības iestāde “Liepājas Kultūras pārvalde”
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: LV006 Rīga
Ärivaldkond (peamine CPV)
60170000 Juhiga sõidukite rentimine reisijateveoks
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Osade arv
2
Pakkumuse viitenumber
LVP 2025/16
Kirjeldus

Transporta pakalpojumu nodrošināšana Liepājas valstspilsētas pašvaldības iestādes “Liepājas Kultūras pārvalde” un tās padotībā esošo iestāžu vajadzībām

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/139250
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: lubatud
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/139250
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
12/03/2025 13:00
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.