-
Avaldatud16/08/2019
-
Tähtpäev19/09/2019
-
Pakkumuste avamine19/09/2019
-
Leping sõlmitud06/11/2019
-
Täna04/09/2026
Utiliidid
- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode
Poola-Gdańsk: Tegevusalapõhised keskkonnanõuetele vastavuse kontrolliteenused
1. Przedmiot zamówienia:
1.1. modernizacja systemu monitoringu hałasu m. Gdańska (SMH);
1.2. modernizacja systemu mapy akustycznej m. Gdańska (SIMA);
1.3. analizy i opracowania;
1.4. utrzymanie części pomiarowej systemu SMH;
1.5. utrzymanie części informatycznej SIMA i SMH – outsourcing;
1.6. asysta techniczna.
Ametlik nimi: Gmina Miasta Gdańsk, Urzad Miejski w Gdańsku
Postiaadress: Biuro Zamówień Publicznych, ul. Nowe Ogrody 8/12
Linn: Gdańsk
NUTSi kood: PL634
Sihtnumber: 80-803
Riik: POL
Kontaktisik: Iwona Bujalska
Peamine aadress: www.um.gdansk.pl
Elektrooniliselt aadressil:
https://miniportal.uzp.gov.pl/
Postiaadress: ul. Kościerska 7
Linn: Gdańsk
Sihtnumber: 80-328
Riik: POL
Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.