Publications Office of the EU
Pilveteenuse osutaja tuletõrjebrigaad (räägib liiklust) - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

Pilveteenuse osutaja tuletõrjebrigaad (räägib liiklust)

  • Avaldatud
    26/08/2025
  • Tähtpäev
    02/10/2025
  • Pakkumuste avamine
    02/10/2025
  • Leping sõlmitud
    04/12/2025
  • Täna
    02/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
Yes
Hankija
Nederlands Instituut Publieke Veiligheid
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: NL226 Arnhem/Nijmegen
Ärivaldkond (peamine CPV)
72400000 Internetiteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
495,000.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
NIPV2025-EA-04078
Kirjeldus

Tulemuslikkus võimaldab pilveteenuse osutajal koostada tuletõrjesõidukite prioriteetsed taotlused, saata need seejärel UDAPile üleandmiseks asjakohastele iVRIdele ning saata UDAPi prioriteetse taotluse tulemused asjaomases tuletõrjesõidukis kasutatavale teabeteenistusele. Tulemuslikkus võimaldab saata UDAP-ile ka sõnumeid (sh tuletõrjesõidukite praegune asukoht, sõidusuund, kiirus ja seisund), nii et selle teabe põhjal saavad UDAP-iga ühendatud teenuseosutajad aegsasti hoiatada tuletõrjesõiduki läheduses asuvaid liiklejaid nende lähenemise eest. Vt hankedokumendid

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/390013
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/390013
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
02/10/2025 15:15
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
K2 Kwaliteit van het Instandhoudingsplan
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
495,000.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Be-Mobile NV
Postiaadress:
Linn: Melle
Sihtnumber: 9090
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.