Publications Office of the EU
Nástroj XDR - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nástroj XDR

  • Avaldatud
    30/01/2024
  • Tähtpäev
    04/03/2024
  • Pakkumuste avamine
    04/03/2024
  • Leping sõlmitud
    17/06/2024
  • Täna
    02/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Ministerstvo práce a sociálních věcí
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Ärivaldkond (peamine CPV)
72263000 Tarkvara rakendusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
VZ 01/2024
Kirjeldus

Předmětem veřejné zakázky je implementace nástroje XDR pro ochranu cca 15 000 koncových stanic (PC, notebooky) a celorepublikové sítě MPSV. Nástroj XDR (Extended Detect & Response) slouží k detekci, analýze a reakci na kybernetické hrozby v celém ICT prostředí MPSV.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://nen.nipez.cz/profil/MPSV
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
04/03/2024 10:00
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Corpus Solutions a.s.
Postiaadress:
Linn: Praha 4
Sihtnumber: 140 00
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.