Publications Office of the EU
Bulgaaria-Sofia: Kontorimasinad ja arvutid, nende seadmed ja tarvikud, v.a mööbel ja tarkvarapaketid - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgaaria-Sofia: Kontorimasinad ja arvutid, nende seadmed ja tarvikud, v.a mööbel ja tarkvarapaketid

  • Avaldatud
    24/01/2019
  • Tähtpäev
    28/02/2019
  • Pakkumuste avamine
    01/03/2019
  • Leping sõlmitud
    08/05/2019
  • Täna
    03/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Министерство на икономиката
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: BG411 София (столица)
Hankija asukoht
NUTS code: BG411 София (столица)
Ärivaldkond (peamine CPV)
30000000 Kontorimasinad ja arvutid, nende seadmed ja tarvikud, v.a mööbel ja tarkvarapaketid
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
250,000.00 BGN
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
229,541.38 BGN
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
5
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

Доставка на компютърна и периферна техника за нуждите на Министерство на икономиката по 6 обособени позиции:
— поз. 1 „Доставка на мрежови комутатори“,
— поз. 2 „Доставка на преносими компютри“,
— поз. 3 „Доставка на настолни компютри“,
— поз. 4 „Доставка на монитори“,
— поз. 5 „Доставка на скенери“,
— поз. 6 „Доставка на Tempest оборудване“ — позицията се възлага директно по реда на чл. 21, ал. 6 от ЗОП съобразно индивидуалната ѝ стойност.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Министерство на икономиката
Riiklik registrikood: 176789453
Postiaadress: ул. Славянска № 8
Linn: София
NUTSi kood: BG411
Sihtnumber: 1052
Riik: BGR
Kontaktisik: Явор Пиперов, директор на д-я ИКО и УКС
Peamine aadress: http://www.mi.government.bg/bg
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
01/03/2019 11:00
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.