Publications Office of the EU
„Meditsiiniseadmete tarnimine Włoszczówi tervishoiuüksusele John Paul II piirkondlikus haiglas“ investeerimisprojekti „Meditsiiniseadmete tarnimine Włoszczówi tervishoiuüksusele John Paul II piirkondlikus haiglas“ raames. „SORi potentsiaali suurendamine selle moderniseerimise ja meditsiiniseadmetega moderniseerimise kaudu ning diagnostiliste testide kvaliteedi ja kättesaadavuse parandamine Włoszczówis asuva ZOZi röntgeniaparaadi ostmise kaudu“, mida rahastatakse tervishoiuministri eritoetusest - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

„Meditsiiniseadmete tarnimine Włoszczówi tervishoiuüksusele John Paul II piirkondlikus haiglas“ investeerimisprojekti „Meditsiiniseadmete tarnimine Włoszczówi tervishoiuüksusele John Paul II piirkondlikus haiglas“ raames. „SORi potentsiaali suurendamine selle moderniseerimise ja meditsiiniseadmetega moderniseerimise kaudu ning diagnostiliste testide kvaliteedi ja kättesaadavuse parandamine Włoszczówis asuva ZOZi röntgeniaparaadi ostmise kaudu“, mida rahastatakse tervishoiuministri eritoetusest

  • Avaldatud
    05/08/2025
  • Tähtpäev
    09/09/2025
  • Pakkumuste avamine
    09/09/2025
  • Leping sõlmitud
    29/10/2025
  • Täna
    03/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Zespół Opieki Zdrowotnej we Włoszczowie Szpital Powiatowy im. Jana Pawła II
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: PL722 Sandomiersko-jędrzejowski
Ärivaldkond (peamine CPV)
33100000 Meditsiiniseadmed
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
2,587,869.80 PLN
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
5
Pakkumuse viitenumber
14/07/2025
Kirjeldus

Lepingu ese on Włoszczówi John Paul II rajoonihaigla tervishoiumeeskonnale meditsiiniseadmete ostmine ja tarnimine. Leping hõlmab seadmete tarnimist, paigaldamist, kasutuselevõtmist ja töötajate koolitamist. Lepingu eseme üksikasjalik kirjeldus koos lepingu kohaldamisalasse kuuluvate sortimendi-, koguse- ja kvaliteedinõuete kirjeldusega on esitatud lepingu eseme kirjelduses, mis on FTZ 1. lisa, üksikasjalikus sortimendis ja hinnakirjas.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://platformazakupowa.pl/
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://platformazakupowa.pl/
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
09/09/2025 11:00
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.