Publications Office of the EU
Prantsusmaa-Grenoble: Arhitektuuri-, ehitus-, inseneri- ja ehitusjärelevalveteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prantsusmaa-Grenoble: Arhitektuuri-, ehitus-, inseneri- ja ehitusjärelevalveteenused

  • Leping sõlmitud
    30/07/2018
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Conseil général de l'Isère
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: FRK24 Isère
Hankija asukoht
NUTS code: FRK24 Isère
Ärivaldkond (peamine CPV)
71000000 Arhitektuuri-, ehitus-, inseneri- ja ehitusjärelevalveteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
917,000.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

La maîtrise d'œuvre porte sur les études et les travaux à effectuer pour réaliser les opérations d'aménagement de sécurité la section de 32 km de la RD1075 entre le col du Fau et le col de la Croix Haute. Les travaux à réaliser comprennent:
— la création de zones de dépassement sécurisées (des créneaux de dépassement à 2+1 voies conformes aux recommandations et des créneaux beaucoup plus courts adaptés à la topographie de l'axe),
— la création de carrefours et la sécurisation d'intersections existantes,
— la rectification de courbes,
— la réalisation d'aménagements paysagers et de mesures compensatoires suite aux impacts environnementaux.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Not applicable
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
917,000.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: WSP France
Postiaadress: 33 allée Champrond
Linn: Saint-Ismier
Sihtnumber: 38330
Riik: FRA

Ametlik nimi: Sitetudes
Postiaadress: 31 rue Mazenod
Linn: Lyon
Sihtnumber: 69003
Riik: FRA

Ametlik nimi: Bertrand Richard Paysagiste DPLG
Postiaadress: 9 allée de La Chaux
Linn: Andrezieux-Boutheon
Sihtnumber: 42160
Riik: FRA
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.