Publications Office of the EU
Prantsusmaa-Pariis: Ehitustööd - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prantsusmaa-Pariis: Ehitustööd

  • Avaldatud
    28/06/2017
  • Tähtpäev
    24/08/2017
  • Pakkumuste avamine
    06/09/2017
  • Leping sõlmitud
    17/11/2017
  • Täna
    31/08/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Works
Uuendatud
No
Hankija
Immobilière 3F
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: FR10 Île de France
Hankija asukoht
NUTS code: FR10 Île de France
Ärivaldkond (peamine CPV)
45000000 Ehitustööd
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
6,378,700.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
6,373,000.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
4168L - 21969
Kirjeldus

Réhabilitation thermique de 214 logements à Neuilly-sur-Seine (92200), 43 rue de la Ferme / 125 boulevard du général Koenig, 92200 Neuilly-sur-Seine (4168L)

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2017_Mj4KxO4qDa
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
06/09/2017 14:30
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
6,378,700.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
6,373,000.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Léon Grosse Iris Île-de-France
Postiaadress: ZI Paris Nord 22 avenue des Nations
Linn: Villepinte
Sihtnumber: 93420
Riik: FRA
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.