Publications Office of the EU
Lõuna-Landesi mereala piiri määramine toimiva laineenergia tootmise süsteemi kasutuselevõtuks - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

Lõuna-Landesi mereala piiri määramine toimiva laineenergia tootmise süsteemi kasutuselevõtuks

  • Leping sõlmitud
    08/09/2025
  • Täna
    02/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Conseil Départemental des Landes
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: FRI13 Landes
Ärivaldkond (peamine CPV)
71241000 Teostatavusuuringud, nõuandeteenused, analüüs
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,450,509.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
2024ADGD0185
Kirjeldus

Lõuna-Landesi mereala piiri määramine toimiva laineenergia tootmise süsteemi kasutuselevõtuks

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Ei ole kättesaadav
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Kriteerium:
Liik: price
Kirjeldus: Prix - 40 points Définition et appréciation du critère sur la base de la décomposition du prix global forfaitaire : Ce critère est noté sur 40 points selon la formule de notation : Note du Prix = (Montant TTC de l'offre la plus basse / Montant TTC de l'offre examinée) x 40.
Osakaal (protsentides, täpne) : 40
Kriteerium:
Liik: quality
Kirjeldus: Valeur technique - 60 points Définition et appréciation du critère : - La valeur technique (sur 60 points) sera évaluée au regard du mémoire technique du candidat précisant : -Moyens humains et matériels dédiés à la prestation objet du marché, incluant les noms des personnes physiques qui seront chargées de l'exécution du présent marché public, la liste des équipements techniques dont le candidat dispose pour la réalisation des missions (30 points) ; -Méthodologie et organisation employée pour répondre aux objectifs du marché, mise en oeuvre de solutions innovantes, planning de réalisation de l'ensemble des prestations (30 points) ;
Osakaal (protsentides, täpne) : 60
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
1,450,509.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: SUEZ EAU FRANCE RIVAGES PRO TECH
Postiaadress:
Linn: BIDART
Sihtnumber: 64210
Riik:
Ametlik nimi: AZTI
Postiaadress:
Linn: SUKARRIETA
Sihtnumber: 48395
Riik:
Ametlik nimi: TECNALIA
Postiaadress:
Linn: DONOSTIA - SAINT SEBASTIEN
Sihtnumber: 20009
Riik:
Ametlik nimi: CENTRE DE LA MER BIARRITZ
Postiaadress:
Linn: BIARRITZ
Sihtnumber: 64200
Riik:
Ametlik nimi: CREOCEAN SUD-OUEST
Postiaadress:
Linn: BASSUSSARRY
Sihtnumber: 64200
Riik:
Ametlik nimi: ENERGIE DE LA LUNE
Postiaadress:
Linn: BORDEAUX
Sihtnumber: 33100
Riik:
Ametlik nimi: GREEN CONSEILS
Postiaadress:
Linn: MONT DE MARSAN
Sihtnumber: 40000
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.