Publications Office of the EU
Poola-Piła: Südamestimulatsiooni seadmed - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poola-Piła: Südamestimulatsiooni seadmed

  • Avaldatud
    09/07/2020
  • Tähtpäev
    13/08/2020
  • Tühistatud
    05/10/2020
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Canceled
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Szpital Specjalistyczny w Pile im. Stanisława Staszica
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: PL411 Pilski
Hankija asukoht
NUTS code: PL411 Pilski
Ärivaldkond (peamine CPV)
33182200 Südamestimulatsiooni seadmed
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,117,630.00 PLN
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
4
Pakkumuse viitenumber
EZP.IV - 241/54/20
Kirjeldus

Dostawa stymulatorów, kardiowerterów oraz elektrod dla potrzeb Oddziału Kardiologicznego Szpitala Specjalistycznego w Pile. Szczegółowy zakres oraz opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SIWZ.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Szpital Specjalistyczny w Pile im. Stanisława Staszica
Postiaadress: ul. Rydygiera 1
Linn: Piła
NUTSi kood: PL411
Sihtnumber: 64-920
Riik: POL
Kontaktisik: Katarzyna Szałowicz
Peamine aadress: www.szpitalpila.pl
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
13/08/2020 10:00
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.