Publications Office of the EU
Saksamaa-Lohmar: Elekter - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Saksamaa-Lohmar: Elekter

  • Avaldatud
    27/09/2018
  • Tähtpäev
    26/10/2018
  • Pakkumuste avamine
    26/10/2018
  • Täna
    05/09/2026
Olek
Esitamine lõppenud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
Yes
Hankija
Zentrale Vergabestelle der Stadt Lohmar
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: DEA2C Rhein-Sieg-Kreis
Hankija asukoht
NUTS code: DEA2C Rhein-Sieg-Kreis
Ärivaldkond (peamine CPV)
09310000 Elekter
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Osade arv
2
Pakkumuse viitenumber
ZVL36/2018
Kirjeldus

Lieferung von elektrischer Energie für die Liegenschaften der Stadt Lohmar sowie für die Straßenbeleuchtung im Stadtgebiet Lohmar mit einem jährlichen Gesamtvolumen von ca. 3 071 MWh

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Zentrale Vergabestelle der Stadt Lohmar
Postiaadress: Rathausstr. 4
Linn: Lohmar
NUTSi kood: DEA2C
Sihtnumber: 53797
Riik: DEU
Peamine aadress: https://www.lohmar.de
Elektrooniliselt aadressil:
https://www.evergabe.nrw.de/VMPCenter/notice/CXS0YY0YYH8
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
26/10/2018 10:00
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.