Publications Office of the EU
Bulgaaria-Blagoevgrad: Remondi- ja hooldusteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgaaria-Blagoevgrad: Remondi- ja hooldusteenused

  • Avaldatud
    29/10/2021
  • Tähtpäev
    30/11/2021
  • Pakkumuste avamine
    02/12/2021
  • Leping sõlmitud
    31/01/2022
  • Täna
    05/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
МРЕЖОВИ ЕКСПЛОАТАЦИОНЕН РАЙОН - БЛАГОЕВГРАД
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: BG413 Благоевград
Hankija asukoht
NUTS code: BG413 Благоевград
Ärivaldkond (peamine CPV)
50000000 Remondi- ja hooldusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,000.00 BGN
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
598.00 BGN
Pakkumuse viitenumber
МЕР-БЛ/2021/014
Kirjeldus

Технически надзор на повдигателни съоръжения на ЕСО ЕАД, МЕР Благоевград

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://app.eop.bg/today/169190
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
02/12/2021 09:30
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
1,000.00 BGN
Lepingu lõplik väärtus
598.00 BGN
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: ИТН-КОНСУЛТ ООД
Postiaadress: ул.София №.18
Linn: гр. Пловдив
Sihtnumber: 4002
Riik: BGR
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.