Publications Office of the EU
Kohaletoimetamine koos onkoloogiliste patsientide taastusravi meditsiiniseadmete ja -seadmete paigaldamise ja kasutuselevõtmisega Nowa Sólis asuva mitme eriala haigla SP ZOZ vajadusteks - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

Kohaletoimetamine koos onkoloogiliste patsientide taastusravi meditsiiniseadmete ja -seadmete paigaldamise ja kasutuselevõtmisega Nowa Sólis asuva mitme eriala haigla SP ZOZ vajadusteks

  • Avaldatud
    29/10/2025
  • Tähtpäev
    14/11/2025
  • Pakkumuste avamine
    14/11/2025
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Esitamine lõppenud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Wielospecjalistyczny Szpital Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: PL432 Zielonogórski
Ärivaldkond (peamine CPV)
33155000 Füsioteraapiaseadmed
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Osade arv
14
Pakkumuse viitenumber
DZP-280-1-43/2025
Kirjeldus

1. Lepingu ese on on onkoloogiliste patsientide rehabilitatsiooniks vajalike meditsiiniseadmete ja -seadmete paigaldamine ja kasutuselevõtmine Nowa Sólis 2 asuva mitme eriala haigla SP ZOZ vajadusteks. Hankija taotleb tervishoiuministeeriumilt rahastamist osana ülesandest, mis seisneb riikliku onkoloogiavõrgustiku jaoks SOLO I, II või III tasandil kvalifitseeritud meditsiiniüksuste varustamises eriseadmetega, mis toetavad onkoloogiliste patsientide terapeutilist rehabilitatsiooni vähiravi ajal ja pärast seda. 3. Hankija jagas selle lepingu eseme 14 osaks. Pakett 1 - Komplekt ülemiste ja alumiste jäsemete diagnoosimiseks ja rehabilitatsiooniks - 1 tk. Pakend 2 – Ülemiste ja alumiste jäsemete rehabilitatsioonireelingud – 2 tükki Pakend 3 - Multisensory terapeutiline süsteem jäsemete jaoks - 1 tk. Pakett 4 - Kinesiteraapia seadmed - 1 tükk Pakett 5 – Ülemise jäseme käte ja sõrmede automatiseeritud rehabilitatsiooniseade – 1 tükk Pakett 6 - Whirlpool massaaživann üla- ja alajäsemetele ning torsole - 1 tk. Pakett 7 - Vertikaalne laud - 1 tükk Pakend 8 - Multisensorne terapeutiline süsteem jäsemetele - 1 tükk Pakett 9 - Alajäsemete vastupanu treeningtool - 1 tükk Pakett 10 - Vastupidavus ja vastupidavus koolitus komplekt - 1 tükk Pakett 11 – Diagnostiline ja ravivahend ülajäsemete taastusraviks – 1 tükk Pakett 12 - Multisensory jäsemeteraapia süsteem Pakett 13 - Kõndiv jooksulint - 1 tk. Pakett 14 – Suunatud lööklaine – 1 tükk 4. Lepingu eseme üksikasjalik kirjeldus on esitatud vabakaubanduslepingu 1. lisas.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://szpital-nowasol-pzp.logintrade.net/zapytania_email,213658,f32d230833d03136148c6f937e60fb07.html
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://szpital-nowasol-pzp.logintrade.net/zapytania_email,213658,f32d230833d03136148c6f937e60fb07.html
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
14/11/2025 10:15
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.