-
Leping sõlmitud10/02/2016
-
Täna01/09/2026
Utiliidid
Kreeka-Ateena: Laste päevahooldusteenused
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: EL411 Λέσβος, Λήμνος
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus
Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Not applicable
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
CPV kood
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
192,176.73
Lepingu lõplik väärtus
192,176.73 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Νομικό Πρόσωπο Δημοσίου Δικαίου Κοινωνικής Προστασίας και Αλληλεγγύης Δήμου Λέσβου
Postiaadress: Αγίας Ειρήνης 10
Linn: Μυτιλήνη
Sihtnumber: 811 00
Riik: GRC
Postiaadress: Αγίας Ειρήνης 10
Linn: Μυτιλήνη
Sihtnumber: 811 00
Riik: GRC
Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.