Publications Office of the EU
Prantsusmaa-Pariis: Interneti doomeninimed - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prantsusmaa-Pariis: Interneti doomeninimed

  • Avaldatud
    03/04/2019
  • Tähtpäev
    09/05/2019
  • Leping sõlmitud
    16/09/2019
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
Yes
Hankija
SPM — DSAF — BCP
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: FR101 Paris
Hankija asukoht
NUTS code: FR101 Paris
Ärivaldkond (peamine CPV)
72417000 Interneti doomeninimed
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
70,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
69,265.00 EUR
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
2
Pakkumuse viitenumber
19_BAM_257
Kirjeldus

L'accord-cadre a pour objet la fourniture de services liés à la gestion des noms de domaines et à la gestion des messageries électroniques:
— lot 1: gestion des noms de domaines,
— lot 2: gestion de la messagerie Exchange.
Chaque lot est mono-attributaire. Le candidat peut répondre à plusieurs lots selon ses capacités.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=418099&orgAcronyme=d2v
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Vaadake lingitud dokumente üksikasjade kohta
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.