Publications Office of the EU
Hispaania-Pamplona: Personaalarvutid - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Hispaania-Pamplona: Personaalarvutid

  • Avaldatud
    09/10/2020
  • Tähtpäev
    04/11/2020
  • Pakkumuste avamine
    27/11/2020
  • Leping sõlmitud
    24/02/2021
  • Täna
    03/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
Yes
Hankija
Universidad Pública de Navarra
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: ES22 Comunidad Foral de Navarra
Ärivaldkond (peamine CPV)
30213000 Personaalarvutid
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
0.04 EUR
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
2
Pakkumuse viitenumber
ABR0017/2020
Kirjeldus

Constituye el objeto del presente procedimiento la selección de proveedores y el establecimiento de las bases que regirán en los contratos de suministro de bienes de carácter informático que realice la Universidad, dentro del plazo de duración de este contrato, así como la adjudicación del suministro de equipos informáticos durante los doce primeros meses de ejecución del contrato.
A efectos del presente procedimiento, los bienes de carácter informático se dividen en los siguientes lotes:
— lote 1. Ordenadores PC de sobremesa (tipo I, «básico», y tipo II, «avanzado») y sus componentes,
— lote 2. Ordenadores PC portátiles (tipo I, «básico», y tipo II, «ultraligero») y sus componentes.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://plataformalicitacion.navarra.es
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Raamleping, mis on sõlmitud järgmisega: several ettevõtjad
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
27/11/2020 12:00
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.