Publications Office of the EU
LV-Riia: Tervisekindlustusteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

LV-Riia: Tervisekindlustusteenused

  • Avaldatud
    09/06/2012
  • Tähtpäev
    23/07/2012
  • Pakkumuste avamine
    23/07/2012
  • Leping sõlmitud
    28/08/2012
  • Täna
    02/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Lauku atbalsta dienests
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: LV00 Latvija
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
66510000 Kindlustusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
115,624.00 LVL
Pakkumuse viitenumber
LAD 2012/9
Kirjeldus

Veselības apdrošināšanas pakalpojums Lauku atbalsta dienesta darbiniekiem.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Teade on seotud riigihankelepinguga
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
23/07/2012 12:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
115,624.00 LVL
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Compensa Life Vienna Insurance Group SE Latvijas filiāle
Postiaadress: Vienības gatve 87h
Linn: Rīga
Sihtnumber: 1004
Riik: LVA
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.