-
Avaldatud17/08/2026
-
Täna01/09/2026
-
Tähtpäev16/09/2026
-
Pakkumuste avamine16/09/2026
Utiliidid
- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode
- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti
Tehnilise nõustamise teenused üleeuroopalise avaliku ja erasektori partnerluse hankemenetluse jaoks ning kavandamis- ja ehitusetapi järelevalveks
Siegeni kohtukeskuse hooned vajavad hädasti renoveerimist ega vasta enam Siegeni kohtusüsteemi praegustele kasutusnõuetele. Vajaduste kavas võetakse arvesse järgmisi kohalikke omavalitsusi: ringkonnakohus, kohalik kohus, prokuratuur, töökohus ja ambulatoorne sotsiaalteenistus. Heakskiidetud ruumivajaduse plaan hõlmab umbes 10 505 m ² kasutatavat ala. Kohtusüsteem viis 2025. aastal läbi majandusanalüüsi kooskõlas menetlussuunistega „Nordrhein-Westfaleni liidumaa kinnisvarameetmete rendikulude eelarvestamine“ (MAB-juhend) ja „Nordrhein-Westfaleni liidumaa kinnisvarameetmete majandusanalüüs“ (WB-juhend). Läbiviidud MAB-protsessi alusel võeti 2025. aasta lõpus vastu otsus rajada uus hoone Siegeni õiguskeskuse (JZ) uue majutuskoha jaoks avaliku ja erasektori partnerluse üürimudelina. Hammi kõrgem piirkondlik kohus tegutseb PPP-projekti kliendina ja teda saadab NRW justiitsministeerium. PPP-rendimudeliga nähakse ette, et erainvestor kui omanik hangib ja annab maad, kavandab, ehitab ja käitab kinnisvara. Pärast lepingu lõppemist jääb kinnisvara investorile. Avalik sektor kasutab kinnisvara pikaajaliselt - sarnaselt üürnikuga. Avaliku ja erasektori partnerluse teenuse „JZ Siegen“ lepingu sõlmimise korraldamiseks soovib töörühm moodustada välise meeskonna menetlustoe pakkumiseks. Esimese sammuna sõlmiti projektijuhtimisteenuste osutamiseks leping äriühinguga PD – Berater der öffentlichenhand GmbH (edaspidi „PD“). Teises etapis tuleb lisaks põhiprotsessi juhtimise porditavale dokumendile laiendada seda meeskonda nii, et see hõlmaks tehnilist ja juriidilist menetlusabi üleeuroopalise hankemenetluse ettevalmistamiseks ja rakendamiseks avaliku ja erasektori partnerluse teenuse pakkumiseks ja lepingu sõlmimiseks. See etapp sõltub otseselt etappidest 1.A, 1.B ja 2 (vt tehnilise kirjelduse peatükk 4 jj – TVB nr 5). Käesoleva pakkumiskutse eesmärk on leida tõhus partner, kes annab tehnilist nõu hankemenetluse ettevalmistamiseks ja rakendamiseks ning sellele järgnevaks ehituskontrolliks. Ülesannet täidetakse etappide kaupa. Projektijuht integreerib eduka tehnilise konsultandi alltöövõtjana kogu projekti ja on seega tehnilise konsultandi klient. Lisateave on esitatud TVB nr 3 (lepingu projekt) ja TVB nr 5 (teenuse kirjeldus) lisades.
https://www.ausschreibungen.pd-g.de/?tid=8b08bf8a46f0dc20d7d98eec5226a6d6
https://www.ausschreibungen.pd-g.de/?tid=8b08bf8a46f0dc20d7d98eec5226a6d6
DEA1F Wesel
DEA1C Mettmann
DEA1D Rhein-Kreis Neuss
DEA1A Wuppertal, Kreisfreie Stadt
DEA1B Kleve
DE Deutschland
DEA19 Solingen, Kreisfreie Stadt
DEA17 Oberhausen, Kreisfreie Stadt
DEA18 Remscheid, Kreisfreie Stadt
DEA15 Mönchengladbach, Kreisfreie Stadt
DEA16 Mülheim an der Ruhr, Kreisfreie Stadt
DEA13 Essen, Kreisfreie Stadt
DEA14 Krefeld, Kreisfreie Stadt
DEA11 Düsseldorf, Kreisfreie Stadt
DEA12 Duisburg, Kreisfreie Stadt
71000000 - Arhitektuuri-, ehitus-, inseneri- ja ehitusjärelevalveteenused
71300000 - Insener-tehnilised teenused
71500000 - Ehitusega seotud teenused
Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.