Publications Office of the EU
Austria-Viin: Röntgenkiirguse mikroanalüsaatorid - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Austria-Viin: Röntgenkiirguse mikroanalüsaatorid

  • Avaldatud
    06/02/2014
  • Tähtpäev
    28/03/2014
  • Pakkumuste avamine
    28/03/2014
  • Leping sõlmitud
    30/07/2014
  • Täna
    06/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Republik Österreich, vertreten durch die Bundesministerin für Inneres
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: AT Österreich
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
38947000 Röntgenkiirguse mikroanalüsaatorid
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
133,500.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
BMI-RS1710/0046-IV/5/b/2014
Kirjeldus

Lieferung von 1 Mikro-Röntgenfluoreszenzanalysegerät für das Bundeskriminalamt.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Bundesministerium für Inneres
Postiaadress: Postfach 100
Linn: Wien
Sihtnumber: 1014
Riik: AUT
Kontaktisik: Referat IV/5/b
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Teade on seotud riigihankelepinguga
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
28/03/2014 13:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
133,500.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: AMETEK GmbH GB EDAX
Postiaadress: Kreuzberger Ring 6
Linn: Wiesbaden
Sihtnumber: 65205
Riik: DEU
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.