Publications Office of the EU
Saksamaa-Kaufbeuren: Tuletõrjeautod - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Saksamaa-Kaufbeuren: Tuletõrjeautod

  • Avaldatud
    12/09/2019
  • Tähtpäev
    05/11/2019
  • Leping sõlmitud
    17/02/2020
  • Täna
    03/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Stadt Kaufbeuren
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: DE272 Kaufbeuren, Kreisfreie Stadt
Hankija asukoht
NUTS code: DE272 Kaufbeuren, Kreisfreie Stadt
Ärivaldkond (peamine CPV)
34144210 Tuletõrjeautod
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
369,747.90 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
323,784.98 EUR
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
3
Pakkumuse viitenumber
2017BGA001_1
Kirjeldus

Beschaffung Feuerwehr Kaufbeuren. Beschaffung eines Löschfahrzeugs LF 10.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Stadt Kaufbeuren
Postiaadress: Kaiser-Max-Straße 1
Linn: Kaufbeuren
NUTSi kood: DE272
Sihtnumber: 87600
Riik: DEU
Peamine aadress: https://my.vergabe.bayern.de
Elektrooniliselt aadressil:
https://my.vergabe.bayern.de
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Vaadake lingitud dokumente üksikasjade kohta
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.