Publications Office of the EU
Prantsusmaa-Lille: Trükipaber - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prantsusmaa-Lille: Trükipaber

  • Avaldatud
    24/06/2022
  • Tähtpäev
    18/07/2022
  • Pakkumuste avamine
    18/07/2022
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Esitamine lõppenud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
ville de Lille
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: FRE11 Nord
Hankija asukoht
NUTS code: FRE11 Nord
Ärivaldkond (peamine CPV)
30197630 Trükipaber
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
210,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Osade arv
2
Pakkumuse viitenumber
2022AC038DCP
Kirjeldus

il s'agit d'un accord-cadre à bons de commande sans montant minimum et un montant maximum de 210 000 euro(s) HT pour l'ensemble des lots afin de pourvoir, dans le cadre d'un MAPA transitoire, au besoin de la Ville de Lille et ses communes associées en matière de papier reprographie et enveloppes imprimées et non imprimées

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2022_Dsh7-V-1wK
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Raamleping, mis on sõlmitud järgmisega: single ettevõtjad
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
18/07/2022 15:00
Hankijad
centre communal d''action sociale de Hellemmes
centre Communal d''action Sociale de Lille
centre communal d''action sociale de Lomme
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.