Publications Office of the EU
F-Lyon: Teehooldustööd - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

F-Lyon: Teehooldustööd

  • Avaldatud
    04/09/2012
  • Tähtpäev
    15/10/2012
  • Pakkumuste avamine
    16/10/2012
  • Leping sõlmitud
    21/12/2012
  • Täna
    06/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Works
Uuendatud
No
Hankija
Communauté urbaine de Lyon
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: FRK26 Rhône
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
45233141 Teehooldustööd
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
97,600,000.00 EUR
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
7
Pakkumuse viitenumber
2012-DV-VT-05
Kirjeldus

Les travaux comprennent notamment le terrassement nécessaire et la mise en oeuvre de la couche de fondation et du revêtement définitif des tranchées.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Communauté urbaine de Lyon
Postiaadress: hôtel de communauté niveau 5 - pile orange, 20 rue du Lac, BP 3103
Linn: Lyon Cedex 03
Sihtnumber: 69399
Riik: FRA
Kontaktisik: direction des affaires juridiques et de la commande publique
Pakkumusi saab esitada
Submission for one or more lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Raamleping, mis on sõlmitud järgmisega: single ettevõtjad
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
16/10/2012 08:30
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.