Publications Office of the EU
Lastekoolide, -vanemate ja -teise klassi FOSDINOVO ajavahemiku 2024–2026 esimese koosseisu kooli soovitusteenistuse avatud menetlus - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

Lastekoolide, -vanemate ja -teise klassi FOSDINOVO ajavahemiku 2024–2026 esimese koosseisu kooli soovitusteenistuse avatud menetlus

  • Avaldatud
    15/05/2024
  • Tähtpäev
    21/06/2024
  • Täna
    06/09/2026
Olek
Esitamine lõppenud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
COMUNE DI CARRARA - CENTRALE UNICA DI COMMITTENZA TRA I COMUNI DI CARRARA, AULLA E MONTIGNOSO
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
55523100 Koolisöögiteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
428,849.20 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

FOSDINOVO 2024.–2026. aasta ametiaja esimesel päeval lasteaedade, põhikoolide ja lasteaedade õppe- ja tugiteenistuse töökorralduse avatud menetlus majanduslikult kõige soodsama pakkumise kriteeriumi alusel, lähtudes parimast kvaliteedi-/hinnasuhtest – mis on 00087610457202300001

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: eu.europa.publications.PublicProcurement.electronic.submission.not-allowed
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimise meetod
Kriteerium:
Liik: quality
Kirjeldus:
Osakaal (protsentides, täpne) :
Hinnanguline väärtus
428,849.20 EUR
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ei ole kättesaadav
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.