Publications Office of the EU
DK-Frederiksberg: Telekommunikatsiooniteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

DK-Frederiksberg: Telekommunikatsiooniteenused

  • Avaldatud
    23/06/2011
  • Tähtpäev
    10/08/2011
  • Pakkumuste avamine
    10/08/2011
  • Täna
    03/09/2026
Olek
Esitamine lõppenud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: DK01 Hovedstaden
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
64200000 Telekommunikatsiooniteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

Kontrakten vedrører en rammeaftale dækkende produkter og ydelser indenfor alle kategorierne fastnet, mobil, xDSL samt terminaler og tilbehør. Kontrakten indgås med én og samme leverandør for alle kommuner. Kontrakten omfatter følgende obligatoriske produkter og ydelser indenfor kategorien fastnet:
*) PSTN.
*) ISDN2.
*) ISDN30 (gerne via SIP trunk).
Ovenstående leveres som forbrugsafregnet og flatrate.
Indenfor kategorien mobil skal følgende leveres:
*) Mobil GSM grundabonnement.
*) Mobil 3G abonnement.
*) Mobil bredbånds abonnement.
*) Sikker tilslutning af kunden mobildata trafik (eksempelvis hjemmplejen) til Kundens netværk.
Ovenstående leveres som forbrugsafregnet og diverse former for flatrate.
Indenfor for kategorien xDSL skal følgende leveres:
*) 4 prædefinerede båndbredder.
*) De 4 båndbredder leveres som "basisprodukt", "standarprodukt" samt "tillægsprodukt".
*) Diverse tillægsprodukter, herunder sikker tilslutning til Kunden netværk ved brug af eksempelvis MPLS.
Indenfor kategorien terminaler skal følgende leveres:
*) 6 prædefinerede mobilterminal typer.
*) Tilbehør, herunder oplader, datakabel, mv.
*) Klargøringstjenester, herunder opsætning af mail og kalender synkronisering.
Alle 4 kategorier omfatter ydelser indenfor:
*) Projektledelse til Afklaringsfase.
*) Projektledelse til Migrering/portering af abonnementer og funktionalitet.
*) Servicemanager funktion i driftsperioden.
Alle deltagende Kommuner ønsker at opnå mærkbare besparelser på telefoniområdet samt i administrationen af telefoniområdet.Udbuddet omfatter kommunernes samlede engagement indenfor teletjenester – dog undtaget WAN forbindelser og udvalgte områder (eksempelvis xDSL og mobildats, som for udvalgte kommuner i en periode er dækket af eksisterende kontrakter).

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Raamleping, mis on sõlmitud järgmisega: single ettevõtjad
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
10/08/2011 12:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ei ole kättesaadav
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.