Publications Office of the EU
Prantsusmaa-Metz: Süsteemihooldusteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

Prantsusmaa-Metz: Süsteemihooldusteenused

  • Avaldatud
    16/07/2019
  • Tähtpäev
    16/09/2019
  • Leping sõlmitud
    11/03/2020
  • Täna
    31/08/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
Yes
Hankija
ESID de Metz
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: FRF33 Moselle
Hankija asukoht
NUTS code: FRF33 Moselle
Ärivaldkond (peamine CPV)
42961100 Juurdepääsukontrollisüsteem
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
141,783.43 EUR
Pakkumuse viitenumber
DAF_2019_001490
Kirjeldus

Phalsbourg (Moselle) — quartier La Horie. Maintenance du système de supervision — maintenance et mise à jour du progiciel Panorama. Le marché est à prix mixte, il est divisé en deux types de prestations:
— les prestations forfaitaires, partie marché, engagées dès la notification du marché sans émission de bon de commande;
— les prestations à prix unitaires, partie accord-cadre à bons de commande mono-attributaire, font l'objet de bons de commande. Cette partie est exécutée conformément aux articles R. 2162-1 à R. 2162-6, R. 2162-13 et R. 2162-14 du code de la commande publique.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://orme.finances.ader.gouv.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=439027&orgAcronyme=g7h
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Vaadake lingitud dokumente üksikasjade kohta
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
141,783.43 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: SNEF
Postiaadress: 8 rue Gutenberg, BP 237
Linn: Hoerdt Cedex
Sihtnumber: 67724
Riik: FRA
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.