Publications Office of the EU
Saksamaa-Rösrath: Metallitöö - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

Saksamaa-Rösrath: Metallitöö

  • Avaldatud
    20/12/2019
  • Tähtpäev
    04/02/2020
  • Pakkumuste avamine
    04/02/2020
  • Leping sõlmitud
    30/03/2020
  • Täna
    31/08/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Works
Uuendatud
No
Hankija
Stadt Rösrath
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: DEA2B Rheinisch-Bergischer Kreis
Hankija asukoht
NUTS code: DEA2B Rheinisch-Bergischer Kreis
Ärivaldkond (peamine CPV)
45262670 Metallitöö
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
3,189,342.83 EUR
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
3
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

Erbringung der Metallbau- und Verglasungsarbeiten für das Schulzenzentrum Freiherr-vom-Stein in Rösrath.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Kommunal Agentur NRW GmbH
Postiaadress: Cecilienallee 59
Linn: Düsseldorf
NUTSi kood: DEA11
Sihtnumber: 40474
Riik: DEU
Peamine aadress: http://www.kommunalagentur.nrw
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
04/02/2020 11:00
Lepingu täitmise asukoht
CPV kood

45262670 - Metallitöö

45400000 - Ehituse viimistlustööd

Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.