Publications Office of the EU
Austria-Viin: Televisiooni- ja raadiovastuvõtjad, heli- või videosalvestus- ja taasesitusseadmed - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

Austria-Viin: Televisiooni- ja raadiovastuvõtjad, heli- või videosalvestus- ja taasesitusseadmed

  • Avaldatud
    06/02/2018
  • Tähtpäev
    15/03/2018
  • Pakkumuste avamine
    15/03/2018
  • Leping sõlmitud
    17/04/2018
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
Yes
Hankija
Universität Wien
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: AT13 Wien
Hankija asukoht
NUTS code: AT Österreich
Ärivaldkond (peamine CPV)
32300000 Televisiooni- ja raadiovastuvõtjad, heli- või videosalvestus- ja taasesitusseadmed
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
5,139,625.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
17-018.907
Kirjeldus

Die vorliegende Rahmenvereinbarung betrifft AV-Medientechnik gem. den Vorgaben des Leistungsverzeichnisses.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
http://univie.vemap.com
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
15/03/2018 11:05
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
5,139,625.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Ing. Wolfgang Krejcik GesmbH
Postiaadress: Alserstraße 45-47
Linn: Wien
Sihtnumber: 1080
Riik: AUT
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.