Publications Office of the EU
Belgia-Mechelen: Hoonete puhastusteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Belgia-Mechelen: Hoonete puhastusteenused

  • Avaldatud
    10/12/2016
  • Tähtpäev
    24/01/2017
  • Pakkumuste avamine
    24/01/2017
  • Täna
    05/09/2026
Olek
Esitamine lõppenud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Brandweerzone Rivierenland
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: BE21 Prov. Antwerpen
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
90911200 Hoonete puhastusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Osade arv
12
Pakkumuse viitenumber
2016/021
Kirjeldus

Schoonmaak brandweerkazernes hulpverleningszone Rivierenland — periodiek onderhoud.
Er zijn twee types brandweerkazernes. De verschillende types van brandweerkazernes worden bepaald aan de hand van de frequentie en de intensiviteit van het gebruik van de brandweerkazerne:
— Type 1: Niet frequent en niet intensief gebruik van de brandweerkazerne. Deze post is uitsluitend een vrijwilligerskorps en er is dus geen of een zeer beperkte dagelijkse aanwezigheid van het personeel. De verbuilingsgraad van deze post is dus laag.
— Type 2: Frequent en intensief gebruik van de brandweerkazerne. Deze post heeft zowel vrijwilligers als beroepspersoneel. Er is dus dagelijks personeel aanwezig in de post. De vervuilingsgraag van deze post is dus gemiddeld.
Afhankelijk van het type van de brandweerkazerne wordt een afzonderlijk kuis / onderhoudsprogramma voorzien.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Aankoopdienst
Postiaadress: Dijleweg 5
Linn: Boom
Sihtnumber: 2850
Riik: BEL
Pakkumusi saab esitada
Submission for one or more lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Teade on seotud riigihankelepinguga
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
24/01/2017 10:00
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.