Publications Office of the EU
Heckscheri kooli sõiduteenused Asukoht Landsberg am Lech alates 2025. õppeaastast - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

Heckscheri kooli sõiduteenused Asukoht Landsberg am Lech alates 2025. õppeaastast

  • Leping sõlmitud
    15/07/2025
  • Täna
    06/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Bezirk Oberbayern
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Ärivaldkond (peamine CPV)
60172000 Juhiga busside rentimine
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
611,854.94 EUR
Pakkumuse viitenumber
2025_0115-1-1225a
Kirjeldus

Carl-August-Heckscher-Schule õpilaste ja patsientide transport Landsberg am Lechi asukohta Hankemenetlus kestab neli aastat. Pakkumiskutse põhineb lisatud veolepingul. LEPINGUOSALISED LEPINGU TÖÖVÕTJA säilitab lepingu esimeste pakkujate alusel ilma läbirääkimisi korraldamata.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Ei ole kättesaadav
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Preis
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
611,854.94 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Fahrservice Leiderer e.K.
Postiaadress:
Linn: Schöngeising
Sihtnumber: 82296
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.