Publications Office of the EU
Saksamaa-Bonn: Kasutatud kaubaveokid - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Saksamaa-Bonn: Kasutatud kaubaveokid

  • Leping sõlmitud
    25/09/2023
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Bundesrepublik Deutschland, vertreten durch das Bundesministerium des Innern und für Heimat, vertreten durch das Beschaffungsamt des BMI
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: DE144 Ulm, Stadtkreis
Hankija asukoht
NUTS code: DEA22 Bonn, Kreisfreie Stadt
Ärivaldkond (peamine CPV)
34137000 Kasutatud kaubaveokid
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
0.01 EUR
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

3 Stück Verteiler-Lkw
Die Produkte sind für die Unterstützung von ukrainischen Behörden bestimmt. Nach Anlieferung organisiert die Auftraggeberin den Weitertransport der Waren in die Ukraine.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Not applicable
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
0.01 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: IVECO Magirus AG
Postiaadress: Edisonstraße 4
Linn: Unterschleißheim
Sihtnumber: 85716
Riik: DEU
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.